Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.
OPIS INWESTYCJI
 

„SŁONECZNA DOLINA” – ZABRZE, AL. KORFANTEGO.  

      To obszar około 120 hektarów położony w północno zachodniej części Zabrza, pomiędzy ulicami Heweliusza, Mielżyńskiego, Al. Korfantego i Szkubacza, od strony zachodniej sąsiaduje z terenami leśnymi o pow. ca 250 hektarów i kąpieliskiem leśnym Maciejów przy ul. Srebrnej – od strony południowej z hipermarketem M1, halą MAKRO, centrum logistyczne  Poczty Polskiej i drogą ruchu ekspresowego E 88 Bytom - Gliwice.


    Obszerne kompleksy leśne, sąsiedztwo terenów rekreacyjno – wypoczynkowych, kąpielisko, usługi wysoko zorganizowane, zaplecze dużych osiedli mieszkaniowych „Kopernik” i „Curie - Skłodowska” z infrastrukturą oświatową, usługową i kulturalną oraz znakomite położenie względem tranzytowych układów komunikacyjnych, stanowi o wyjątkowości „SŁONECZNEJ DOLINY”. Powstaje tu specjalnie zaprojektowany zespół 177 budynków jednorodzinnych i 108 mieszkań w małych domach mieszkalnych, na obszarze  przedsięwzięcia P1 o pow. 25,0 ha.
 
     Specjalnie zaprojektowany zespół 32 domów obejmuje budynki jednorodzinne parterowe i poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej od 137,39 m2 do około 240 m2 z garażami dla jednego lub dla dwóch samochodów, zapleczem gospodarczym oraz kotłownią.  Budynki sprzedawane są w stanie surowym zamkniętym z elewacją i infrastrukturą.

OKOLICEMATERIAŁY DO BUDOWY DO
MU

  • ściany  z YTONG'a
  • dach z dachówki ceramicznej, zakończony rynnami z rurami spustowymi i obróbką blacharskią 
  • elewacja zewnętrzna budynku  z tynku akrylowego i uzupełneniona płytką elewacyjną
  • stolarka okienna PCV z okleiną drewnopodobną
  • drzwi zewnetrzne antywłamaniowe
  • brama uchylna garażowa HORMANN,
  • podjazdy i dojścia,
  • opaski wokół budynku z kostki betonowej.


LOKALIZACJA INWESTYCJI

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS BUDYNKU DO SPRZEDAŻY

 
NR BUDYNKU   POWIERZCHNIA UŻYTKOWA       .............................................                               POWIERZCHNIA DZIAŁKI UDZIAŁ W 00DRODZE00    
 
 1
 
budynek (parter) 112,84 mkw 1464,00 mkw  
 62,50 mkw
 
garaż  24,55 mkw
ŁĄCZNIE
137,39 mkw